Sponsorlu Bağlantılar

Mavi Bilgiler

Mavi Bilgiler

Ücretsiz bir oyun kodu almak için uygulayabileceğiniz bazı hileler vardır. 2022 yılı ücretsiz steam key hilesi ile rastgele bedava oyun kodları alabilir ve bu kodlara para ödemeden sahip olabilirsiniz.

Birçok oyun sitesi, hilelerle üretilmiş ücretsiz oyun kodlarını toplayarak Steam oyuncularına sunar. Epicgames, Game market, bedava arabalar, pokemon gibi oyunlar için Mavi Bilgiler web sitemizi ziyaret ettiğinizde sizler için hazırlanmış ve toplanmış olan oyun kodlarına ulaşabilirsiniz. Bir kısmı hile ile bir kısmı da oyunlardaki başarılardan elde edilen oyun kodlarını kullanarak oyunlarda seviyenizi güçlendirebilir ve oyun karakterinizi geliştirebilirsiniz.

Ücretsiz Steam cüzdan kodlarına sahip olmak için takip edebileceğiniz bir diğer yöntem ise Steam’in size sunduğu oyunları oynamak veya takip etmektir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı