Gündem

Microsoft Windows 10 Pro Satın Al!

Windows 10 Pro Satın Al

Windows 10 pro, Microsoft tarafından 2015 yılında kullanıma sunulan bir sistemdir. Windows’un diğer sürümlerine göre daha yüksek kararlılığa sahip olması ile dikkatleri çekmeyi başarıyor. Üst düzey verimlilik gösteren işletim sistemi, profesyonel kullanıcılar için sayısız özellik sunuyor.

İşletim sisteminin pratik işlevleri, bilgisayar kullanarak gerçekleştirilen çalışma sürecinde çok yararlı olur. Aynı zamanda eski sürüm olan Windows 8’de kaldırılan başlat menüsü de bu sürüm ile yeniden kullanıma sunuldu.

Windows 10 pro satın al ile kullanılabilen başarılı işletim sistemi, kişisel asistan olan Cortana ile de kolaylık sağlar. Hem sesli hem de klavye komutları ile çeşitli işlemlerin hızlı komutlar verilerek yapılması mümkündür.

Windows 10 Pro Oyun İçin Uygun mudur?

Windows 10 Pro temel olarak şirketler için tasarlanmış bir işletim sistemidir. Bu doğrultuda iş yapmak için farklı özellik ve programlara sahiptir. Oyun oynamak isteyen kişiler için Home versiyonu yeterlidir.

Ancak Professional versiyon özelliklerini de kullanmak isteyen kişiler, isteğe bağlı olarak Windows 10 lisans satın al işlemini tercih edebilir. Direkt 12 ile grafiklerin daha iyi görünmesi, daha stabil oyun deneyimi elde edilebilir. Aynı zamanda bellek tüketimini de azaltır. Yani her ne kadar profesyonel kullanıcılar tarafından kullanım için geliştirilse de standart kullanım için de tercih edilebilir.

Windows 10 Pro Kullanım Kolaylığı?

Windows 10 Pro, aldığı güncellemeler doğrultusunda yeni versiyonu ile kullanılabilir. Bu güncellemeler sayesinde kullanım kolaylığı oldukça iyi bir seviyeye gelmiştir. Kaliteli bir işletim sistemi olması sayesinde verimli çalışma imkânı sunuyor. Windows 10 Pro kullanarak bilgi işlem süreçleri takip edilebilir.

Gerekli durumlarda verilerin incelenmesi de mümkündür. Verimli çalışma sayesinde işlemlerin daha kısa sürede tamamlanması sağlanır. Windows 10 satın al ile edinilen Pro versiyon birçok özellik ve programa erişim olanağı sunar. Donanımın bütün fonksiyonlarının en iyi şekilde kullanımı için tercih edilebilecek bir işletim sistemidir. Basit ve hızlı çalışma süreci sayesinde bilgisayarla yapılan işler daha pratik olur. Windows 10 Pro, bütün işlevleri ile profesyonel kullanıcılar için uygundur.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı