Sponsorlu Bağlantılar

Modern Dişçiliğin Güvenilir Adresi

Modern Dişçiliğin Güvenilir Adresi

Dişçilik mesleğini icra ederken modern ve estetik anlayışı ile yola çıkıyor. Kadrosunu kurarken tecrübeli ve alanında uzman kişileri seçiyor. Konya ilinin iki farklı ilçesinde hizmetlerine devam ediyor. Müşterilerine güler yüz ile karşılıyor. Konya diş hekimi olarak özel ve farklı tedavi seçenekleri sunuyor.

Diş Tedavileri

Kanal tedavisi, çene eklem problemleri, diş eti tedavisi olmak üzere müşterilerine çeşitli tedaviler sunuyor. Her müşterinin tedavisine uygun uzman diş hekimi tedavi sürecine başlıyor. Uzman diş hekimleri süreci dikkatli bir şekilde yürütüyor Konya implant tedavi sürecinde karşılaşılan herhangi bir sorun karşısında hızlı ve pratik çözümler buluyor. Konya diş teli sorunlarında hızlı tedavi ediliyor.

Gülüş Tasarımları

Doğuştan veya zamanla dişlerde oluşan bozulmalar meydana geliyor. Gülüşü korumak için diş beyazlatma, diş kaplama, estetik diş dolgusu ve diş teli gibi çalışmalar yapılıyor. Her müşteriye kendisine özel olarak gülüş tasarımları oluşturuluyor. Müşterilerin istekleri doğrultusunda tedaviler uygulanıyor.

Diş Bakımları

Tedavi sürecinden sonra dikkat edilmesi gereken konular hakkında bilgilendirme yapılıyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı