Sponsorlu Bağlantılar

Objektif Son Dakika Haberler

Son Dakika Haberler

Dünyada meydana gelen haberler ve gelişmeler insanların hayatında önemli bir yer tutar. Günlük hayatta her akşam televizyon kanallarında yaklaşık 1 saate yakın zaman diliminde meydana gelen yer verilmektedir. Ancak internet teknoloji ve ağının gelişmesiyle sadece televizyonlarda değil internetin olduğu alanda haberlerin takip edilmesi mümkün hale gelmiştir. İnternet ortamında haberleri veren Haber365 web sitesi ziyaretçileri için birçok kategoride haberler yer alıyor.

Haber365 Teknoloji Haberler Kategorisi

Teknoloji alanında yaşanan gelişmeler insanların hayatlarını kolaylaştırmıştır. Teknolojinin gelişmesine paralel habercilik alanında büyük değişiklikler yaşanmıştır. Özellikle internet üzerinden ziyaretçilerine haber sunan Haber365 web sitesi teknoloji bölümünde dünyadan ve Türkiye’den teknoloji ile ilgili son dakika haberler bulunuyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı