Spor

Öngören ve Ene, DEBAGED’in konuğu oldular

DENİZLİ (İGFA) – Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 3. haftasında deplasmanda Yukatel Merkezefendi Belediyesi ile karşılaşacak olan TOFAŞ’ta Genel Menajer Tolga Öngören ve Başantrenör Orhun Ene Denizli’de panele katıldı.

Denizli Basketbol Geliştirme Derneği’nin (DEBAGED) konuğu olan Öngören ve Ene, DEBAGED’ın Akademik ve Sportif Eğitim Komitesi proje ve programları kapsamında olan “Altyapıdan A takıma Giden Yol 2” panelinde Denizlili basketbol insanlarıyla söyleşi gerçekleştirdi. DEBAGED Saymanı Şule Yılmaz’ın moderatörlüğünde, DEBAGED Başkanı Sinan Soylu ve Genel Sekreteri Taylan Erdoğmuş’un da yer aldığı programda sürdürebilirlik ve doğru yapılanma konuları üzerine bilgiler paylaşılırken, konuşmacılar kulüp-veli-çocuk ilişkileri hakkında da tecrübelerini aktardı.

Soru-cevap bölümüyle son bulan panel sonunda TOFAŞ Spor Kulübü Genel Menajer Tolga Öngören ve TOFAŞ Basketbol A Takım Başantrenörü Orhun Ene’ye dernek adına teşekkür plaketi takdim edildi.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu