Sponsorlu Bağlantılar

Ortodontist

Ortodontist

Ortodonti alanında uzmanlaşmış ortodontist diş hekimleri ağız ve diş yapısıyla birlikte çenedeki ve yüzdeki yapısal bozuklukların tedavisi ile de ilgilenir. Periodent Diş Kliniğinde çalışan hekimlerden bu alanda hizmet alınabilir.

Ortodontist

Ortodonti tedavilerinde genellikle diş telleri kullanılır. Diş telleri sayesinde ağızda dişlerin arasındaki boşluklar, çarpık ya da gömülü dişler, çenenin küçük olması nedeniyle dişlerin yer bulamaması, alt ve üst dişlerin ortalarının birbiri ile uyum sağlamaması gibi problemler tedavi edilir. Tedavi sonrasında dişlerin eski konumuna dönmemesi için kullanılan bazı apareyler de vardır.

Diş Teli Fiyatları

Diş teli ile tedavi edilen problemler çok farklı çeşitlerde olabilir. Dolayısıyla her zaman kişiye özel uygulamalar yapılır. Periodent Diş Kliniğinde hastalara ücretsiz muayene yapılarak işe özel diş teli fiyatları verilir.

İmplant Fiyatları

Ağızdaki eksik dişlerin yerinin doldurulması için çene kemiğine takılan vidalar üzerine implant dişler yerleştirilebilir. En yeni teknolojilere uygun olan bu uygulama günümüzde en çok tercih edilen yöntemdir. İmplant fiyatları da yapılacak işleme göre farklılıklar gösterebilir. Bu nedenle ücretsiz muayene sonrasında fiyat alınabilir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı