Gündem

Paramanya’nın bol ödüllü eylül güncellemesi yayında

Türkiye’nin popüler strateji oyunlarından Paramanya, sonbahara bol ödüllü bir güncelleme ile merhaba diyor. Oyuncuların en sevdiği etkinlikler, bu sefer arttırılmış ödüllerle geliyor. Paramanya, bu güncellemeyle oyuncuların güçlü karakterler kazanmasını sağlayacak Kart Toplama Etkinliğini ve 2 yeni güçlü S+ karakteri oyuna ekliyor. S+ Aslan ya da S+ Aslı  kazanmak için oyuncuların tek yapması gereken A Aslan Tacı I/II/III/IV kartlarını toplayarak S+ Aslan ya da S+ Aslı ile takas etmek. Etkinlik süresi içinde elde edilen  ve takas edilmeyen kart ya da kartlar için ayrıca 300’er elmas da kazanabilecek. 

Güncelleme Sıralı Zafer, Renkli Zafer ve Turistik Zafer ve Oyna Kazan ödülleri de yenilendi. Oyunu Sıralı Zafer, Renkli Zafer ve Turistik Zafer ile bitiren tüm oyuncular S+ Popüler Kart Paketi kazanacak. Günde 3 kere oyun oynayınca kazanabilen Premium Kart Paketi yanında yine bu güncellemeye özel 5/5 ve 10/10 etkinlikleri de oyuna eklendi. Buna göre 3 oyun ve 5 oyun oynandığında Premium Kart Paketi kazanan oyuncular, 10 oyun oynandığında 50 Elmas elde edebilecek.

Güncelleme boyunca açık olacak diğer etkinlikler şöyle:

-Gizli Altın ve Elmas Etkinliği: 11 Eylül- 16 Ekim arasında her Çarşamba 22:30 ve 00:30’da tüm haritalarda açık olacak etkinlikle oyuncular ekstra Altın ve Elmas kazancak.

-Uzay Seyahati: Güncelleme boyunca açık olacak etkinlikte oyuncular haritadan diledikleri gezegeni seçip seyahat edebilir ve ödüllere sahip olacak. 

-Elmas Küp Etkinliği: Güncelleme boyunca oyuna giren oyuncular Elmas Küp kazanacak.

-Dükkan Bonusları: Güncellemeye özel olarak Elmas Paketlerinin bonusları da artırıldı. 

Etiketler

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı