Sponsorlu Bağlantılar

Paris Işıltısı

Paris Işıltısı

Gerek olumsuz çevre koşulları gerek yaşa bağlı oluşan çizgiler cildin esnekliğini kaybetmiş olması cildi mat ve cansız gösterir.  Paris ışıltısı bu sorunları ortadan kaldıran çok estetik ve çok etkili tedavilerden biridir. Ayrıca Paris ışıltısı güneşin zararlı ışınları ile oluşan cilt lekelerini de tedavi eder.  Paris ışıltısı yalnızca yüze uygulanan bir tedavi değildir.

Bunun yanında boyun, dekolte bölgesi, el ve kollardaki yaşlılık belirtilerini de ortadan kaldırır. Ellerin üstünde oluşan derin çizgilerin açılması ve aynı zamanda ellere ıslak ve nemli bir görüntü kazandırılmasında çok etkilidir. Paris ışıltısı kol içinde oluşan sarkmaları da ortadan kaldırır.

Vücudun diğer sorunlu olan karın ve iç bacaklarda da gençleştirici etkisi vardır. Paris ışıltısı uygulamasında yüzün farklı bölgelerine farklı uygulamalar yapılır.  Örneğin göz çevresine uygulanan tedavi diğer bölgelerden daha farklıdır. Göz çevresinde oluşan ince çizgileri ortadan kaldırmak ve cildin daha genç görünmesini sağlamak için uygulanan tedavidir.

Yaklaşık olarak 10 gün arayla 3 – 4 seans biçiminde uygulanır ve bu da Paris ışıltısı tedavisi için uygun olmaktadır.  Bazı hastalara doktor tarafından ayda bir defa tekrarlanması gereken seanslar önerilir. Bunun yanında Paris ışıltısı tedavisinin sürekli yaptırılması cildin yaşlanmasını geciktirir

Paris Işıltısı Fiyatları

Paris Işıltısı için fiks bir fiyat verilmesi mümkün değildir.  Aynı zamanda doğru da değildir.  Tedavinin yapılacağı merkez tedavi uygulayacak olan hekimin tecrübesi donanımı bu konuda farklılık gösterir.  Ayrıca estetik tedavilerde hangi bölgeye ne kadar alana uygulama yapılacağı fiyatlarda farklılık yaratır.  Paris ışıltısı tedavisi birkaç seansta uygulanan tedavilerden biridir. İlk doktor muayenesinde cilt analizi yapılarak öncelikle hastanın Paris ışıltısı için uygun olup olmadığına hekimin karar vermesi gerekir.

Dudak Dolgusu Nedir Nasıl Yapılır?

Dudak dolgusu fiyatları farklı hekimler tarafından belirlenen ve günümüzde sıklıkla yapılan ve birçok kişi tarafından tercih edilen uygulamalardan biridir. Dudak dolgusunda temel olarak hiyalüronik asit kullanılır. İnsan vücudunda var olan ve vücudun ürettiği bir madde olması açısından son derece güvenli ve sağlıklı bir tedavi olduğunu söyleyebiliriz.

Dolayısıyla hiyalüronik asit ile yapılan dudak dolgusunda alerji ve yan etki oluşma riski tamamen ortadan kalkar.  Uygulama sonrasında hafif bir kızarıklık ve ödem oluşsa da bir süre sonra bu da tamamen kendiliğinden geçer.  Dudak dolgusunda kullanılan hiyalüronik asit vücutta doğal olarak üretilir.  Bu nedenle güvenilir bir biçimde tedavilerde ve kullanılmaktadır. Dudak dolgusu fiyatları değişkenlik gösteren uygulamalardır.

Çene Dolgusu

Çene dolgusu yüzün görsellik bakımından önemli ayrıntılarından biridir.  Daha güçlü ve keskin bir çene çizgisine sahip olmak yüze daha çekici ve daha estetik bir görüntü sağlar.  Aynı zamanda yüz ovalini olması gereken duruma getirir.  Çene dolgusu enjeksiyon yapılarak uygulanır.

Genellikle yüzdeki çene bölgesinde oluşan yaşa bağlı kırışıklıklar ve çukurların giderilmesi ve çukurların doldurulması ile gerçekleşir.  Estetik cerrahi alanına giren uygulamalardan biridir.  Hacım eksikliğinin giderilmesi yüzü daha dolgun gösterir ve çizgilerin açılmasını sağlar.  Dolgu malzemesi olarak çenenin alt kısmına hiyalüronik asit enjekte edilerek uygulama gerçekleşir.  Yaklaşık 1 yıl gibi bir süre kullanılması mümkündür.

Çene Dolgusu Fiyatları

Çene dolgusu fiyatları estetik uygulamalardan biridir.  Öncelikle hangi merkezde yapılacağı bu işlemi yapacak olan hekimin tecrübesi estetik uygulamalar da farklılık yaratır. Ayrıca hastadan hastaya değişen farklı miktarda kullanılması gereken dolgu malzemeleri olabilir.  Her kişiye uygulanan dolgu malzemesi aynı değildir.  Bu nedenle çene dolgusu fiyatları farklılık göstermektedir.

Bazı yüzlerde hacım eksikliği daha fazla iken bazı yüzlerde daha azdır.  Dolayısıyla kullanılacak dolgu malzemesi kişiden kişiye değişiklik göstereceğinden fiyat belirlemesi ilk muayene de tespit edilir.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı