Sponsorlu Bağlantılar

Pati Severlerin Özel Bilgi Platformu

Pati Severlerin Özel Bilgi Platformu

Evimizin tatlı neşeleri pati dostlarımız, günümüzün belki de en güzel anlarının değerli konukları oluyorlar. Mutsuz geçen bir günün üzerimize yıktığı stres ve siniri bir hareketleriyle üzerimizden alıyorlar. Bazen de en dertli anlarımızın birer sırdaşları oluyorlar. Hepimiz görmüşüzdür kedisiyle köpeğiyle dertleşenleri. Öyle ki aynı insanların geneli gibi sırlarımız başkasının sohbetlerinde geçmiyor. Bizim için en önemli sırlarımızı bir ömür saklıyorlar. Naçizane herhangi bir arkadaştan ziyade bizim için birer dost oluyorlar.

Peki hayatımızda önemi gerçekten büyük olan pati dostlarımızın bizim için yaptıklarına karşın biz onlara gerekli ilgiyi verebiliyor muyuz, asıl sorumuz bu olmalı. Petshoptan herhangi bir evcil hayvanı alıp da yüzüne dahi bakmayanların sayısı maalesef ülkemizde oldukça yüksek. Oysa bizim için hayatlarının büyük bir kısmını seve seve ayıran pati dostlarımızın ihtiyacı olduğu bakım ve ilgiyi göstermemiz gerekiyor. Kimi zaman öyle ki bazı şeylerden feragat ederek onların ihtiyaçlarını öncelikli olarak gidermeliyiz. Nitekim narin olan pati dostlarımız, herhangi bir ağır hastalık ya da psikolojik bir problem sonucunda onları kaybetme oranımız oldukça yüksek. Bu nedenle başta beslenme ve bakım ihtiyaçları olmak üzere gereken tüm ilgi ve alakayı göstermemiz gerekiyor. Gösterilmesi gereken her türlü ilgi ve alakayı da sahibin kesin bir şekilde bilmesi gerekiyor. Ancak günümüz internet çağında bir doğru bilgiye ulaşmak gerçekten de zorlaşmış bir durumda. Bu konuda bilgisi olmayan kişiler, yanlık bilgileri hiç umursamadan yazabiliyorlar. Öyle ki bu yanlık bilgileri okuyan kişiler, evcil hayvanlarının iyiliği adına bazen hatalı işlemler uygulayabiliyor. Örneğin kedinizin severek yemeyeceği kedi mamalarını tavsiye üzerine verilebiliyor. Nitekim kediniz bunu isteyerek yemeyeceği için psikolojik sorunlar da yaşayabiliyor. Bu nedenle başta kedileriniz olmak üzere tüm pati dostlarımız için özenle seçtiğiniz mamaları yedirmeniz gerekiyor. Peki pati dostlarımızın iyiliği için yapmamız gereken her türlü durumu en iyi şekilde nereden öğrenebiliriz, ondan da bahsedelim.

https://www.patisev.com/ olarak pati dostlarına en doğru bilgiyi iletmek amacıyla blog sitemizde hizmet vermekteyiz. Güçlü alt yapısı ve modern ara yüzü ile kullanıcı dostu olan blog sitemizde her türlü sorunuzun cevabını kolayca bulabilirsiniz. Petshop, evcil hayvan hastalıkları, kedi mamaları ve takviyeleri, köpek mamaları ve takviyeleri, pati oyuncakları başta olmak üzere birçok alanda içeriklerimiz bulunmaktadır. Bu alanda bilgili olan uzman yazar ekibimiz ve ziyaretçilerimizin geri dönüşlerini uygulamak üzere görev alan teknik destek ekibimiz ile sürekli kendimizi geliştirmekteyiz. Pati severlerin özel bilgi platformu sloganı ile çıktığımız bu yolda ziyaretçimiz olan pati sahiplerinin olumlu yorumlarından gücümüzü almaktayız. Bu bağlamda ziyaretçilerimize en iyi hizmeti vermek amacıyla blog sitemize ek olarak da çalışmalar yapmaktayız. Petshop veya sahiplendirme yolu ile aldığınız pati dostlarımıza daha iyi bakabilmeniz adına sitemizi takip edebilir, bildirimleri aç butonuna tıklayarak yeni içeriklerimizin haberini alabilirsiniz. O halde sizleri pati dostların bir numaralı buluşma noktası olan https://www.patisev.com/ ‘a davet ediyoruz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu