Sponsorlu Bağlantılar

Pera Tiny House – Tiny House Türkiye Modelleri Fiyatları

Tiny house Datça’nın güzelliklerini doyasıya sürebilmeniz için özel olarak tasarlanan yeni model yapılardır. Yeni nesil tatilciler anlayışı olarak öne çıkan bu özel tekerlekli evler, tüm dünyada büyük yankı bulmuş bir durumdadır. Seçkin tasarım anlayışı ile harmanlanan her bir model, müşteri memnuniyetine özel olarak hayata geçirilmektedir. Turkuaz sulardan oluşan kusursuz kumsalları ve yemyeşil doğal güzellikleri ile insanları mest eden Datça harekeleri, Datça tiny house modelleri ile keşfe hazır.

Tiny House Yapımı
Tiny house mobil ev tasarımları olarak da bilinmekte ve bu şekilde konaklama masrafları olmadan tatil yapabilme ayrıcalığını beraberinde getirmektedir. Oluşan çevre kirliliğinden uzaklaşmak adına şehrin kalabalık ortamında da uzak kalmak için en popüler tatil rotalarını tiny house evler ile kolayca bulabilir ve keyfini sürebilirsiniz. Tiny house modelleri, maksimum dayanıklılık özelliği ile kullanıcıların beğenisini fazlasıyla kazanmakta olan seçeneklerin başında geliyor.

Tiny House Özellikleri
Tiny house evler, genel olarak ahşap görünümlü ancak çok dayanıklı metal malzemelerde içermekte olan tasarımsal yapılardır. Küçük metre karelerden oluşsa da aile fertlerine yaşayabilecekleri temel ihtiyaçları içerisinde sunmaktadır. Tekerlekli taşınabilir özelliklere sahip olduğunda dilediğiniz yerde tatil imkânı sunar. Güneş panelleri sayesinde gerekli olan elektrik ve aydınlatma enerjisiniz bünyesinde barındırır.

Tiny House Modelleri
Minimal evler, doğa ile baş başa kalmak isteyenlerin birincil tercihlerini oluşturuyor.

Firmaya https://peratinyhouse.com linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı