Sponsorlu Bağlantılar

Polietilen Köpük

Polietilen Köpük

 

Bilgisayar kasaları, çantalar veya ambalaj ürünlerinin zarar görmemesi için polietilen köpük adı verilen koruyucular kullanılıyor. Cam, kasa ve bunun gibi kırılma ihtimali bulunan ürünler, köpüklü ambalaj sayesinde rahatlıkla muhafaza edilebiliyor. İsikambalaj, köpük sektöründe 2004 yılından bu yana 17 yıllık tecrübesiyle ve profesyonel çalışanlarıyla 7/24 siz saygıdeğer müşterilerinin hizmetindedir.

 

Birbirinden Farklı Koruyucu Köpük Çeşitleri

 

Sitede köpük çeşitleri arasında balonlu naylon torba ürünü de bulunuyor. Bu ürün kırılma ve çatlama ihtimali olan eşyalarda sıklıkla tercih ediliyor. Özellikle evden eve taşımacılık esnasında kırılma, çizilme ve eşyaların herhangi bir şekilde zarar görmesini engelliyor. Ambalaj ürününün bantlı balonlu naylon çeşiti de bulunuyor. Ayrıca bantlı balonlu naylon torbaların esnek, yumuşak ve saydam bir yapıya sahip olması da her türlü hava şartlarına karşı dayanıklı olmasını sağlıyor. Sitede bunun dışında alev almaz özelliğine sahip olan polietilen köpük torba ürünleri de diğer amabalaj malzemeleri arasında yer alıyor.

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı