Sponsorlu Bağlantılar

Profesyonel Protherm Servisi

Profesyonel Protherm Servisi

Farklı ilçe ve semtlere hızlı bir şekilde sunulan Protherm teknik servisi hizmetlerinin çeşitli özellikleri vardır. Profesyonel personellerle sunulan hizmetler ile kombi bakımı faaliyetleri gerçekleştiriliyor. Kombi bakımının yanı sıra yeni kombilerin montajı ve arızaların giderilmesi için de hizmet veriliyor. 7/24 sunulan hizmetlere telefon numaraları üzerinden ulaşılabiliyor. Garantili ve sigortalı kombi bakımı servisi ile müşteriler birçok avantaj elde ediyor.

Güvenli Protherm Kombi Tamiri

Kombi tamirinde alanında uzmanlaşmış olan firmaların görev yapması gerekiyor. Kurumsal Protherm servisi tarafından sunulan hizmetler sayesinde güvenlik konusunda herhangi bir sıkıntı yaşanmıyor. Kombilerin düzenli bakımının yanı sıra çeşitli sebeplerden dolayı oluşan kombi arızalarına da anında tamir hizmeti veriliyor.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı