Sponsorlu Bağlantılar

Profesyonel Temizlik Hizmetleri

Profesyonel Temizlik Hizmetleri

Dezenfektasyon Hizmeti vermekte olan çok fazla kaliteli firma bulunmamaktadır. Yapılan işin amaca kam uygun bir şekilde yapılmasını isteyen müşteriler bu noktada oldukça hassas olmalarına rağmen istedikleri tarzda bir hizmet alamamakta ve bu konudaki şikayetlerini birçok kez dile getirmektedir. Şikayet noktasında diğerlerinden oldukça az tepki alan ve nerede ise hiçbir şikayeti bulunmayan temizlik firmaları içerisinde Kurumsal firmalara hizmet veren TG Mobil firmasının hizmetleri ilk sırada yer almaktadır. Birçok alanda hizmet vermesine rağmen kalitesinden asla ödün vermemektedir.

Ev Temizliği Ofis Temizliği Ve Dezenfektasyon

Ev Temizliği, dezenfektasyon ve Ofis Temizliği gibi bilinen alanlarda son derece başarılı işlere imza atan firma aynı zamanda boş ev temizliği ile inşaat sonrası temizlik,  halı koltuk temizliği hizmeti de vermektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmakta olan firmanın fiyat aralığı da oldukça piyasa koşullarına göre cazip durumdadır. Vodafone ile iş ortaklığı yapan ve verdiği hizmet Anadolu sigorta güvencesinde sunmakta olan firmanın tüm hizmetleri profesyoneldir.

 

 

 

 

 

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı