Sponsorlu Bağlantılar

Promosyon Şapka

Promosyon Şapka

Malzeme ve model olarak birbirinden nitelikli promosyon şapkalar Hasat Şapkanın kendi üretimi olan ürünler içinde bulunur. Şapka imalatı yapan firma, müşterilerin isteklerine uygun şekilde marka, yazı, işaret, logo gibi görsellerin ürünlerin üzerine basım işini de yapar. Baskılı şapka çeşitleri firmaların tanıtımı konusunda oldukça fonksiyoneldir.

Uygun Fiyat Kalite Performansı 

Hasat Şapka, promosyon ürün olarak sadece şapka üzerine çalışmaz. Farklı kalite ve özelliklerde kalem, powerbank, usb bellek, çakmak, matara, ajanda, defter, anahtarlık, t-shirt, yelek, atkı, bere gibi promosyon olarak hediye edilebilecek her türlü ürün üzerine de çalışılır.

Promosyon şapka fiyatları da piyasanın oldukça altındadır. Fiyat kalite performansı yüksek ürünler müşterilerin taleplerine uygun şekilde hızla hazırlanıp teslim edilir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı