Sponsorlu Bağlantılar

PUBGhilesi.com

PUBGhilesi.com

PUBG oyuncularının her zaman araştırdığı konulardan bir tanesi UC hilesidir. PUBGhilesi.com aracılığıyla artık her oyuncu rahat bir şekilde UC hilesini yapabilecekler. Oldukça basit adımları bulunan bu hilede yapılması gerekenler site içerisine tam olarak yazılmıştır. Ayrıca ek bir bilgi olarak site içerisinde videolu anlatımda oyuncuların kolayca anlaması için bulunuyor.

PUBG Hilesi İçin Neler Gerekiyor?

Hileyi gerçekleştirmek isteyen oyuncular bu adres üzerinden gerekli adımları takip edebilir. Güncel olarak sunulan bilgiler sayesinde her oyuncu rahat bir şekilde hile yapabilir. Ana sayfada yer alan kutucukların doldurulması ile birlikte gönderim işlemi gerçekleştirilmelidir. Kullanıcı adı, UC miktar veya BP miktarı yazılarak ban koruması ile birlikte gönderim yapılıyor. Üstelik site içerisinde hile ile ilgili pek çok bilgi oyuncuları bekliyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı