Sponsorlu Bağlantılar

Puzzle

Puzzle

Bilişsel gelişim açısında puzzle’lar çok faydalıdır. Özellikle gelişme çağında olan çocuklar, puzzle oynayarak büyüdüklerinde, daha gelişmiş bir IQ’ya sahip olurlar. Puzzle alabilmek için çok fazla seçenekler vardır. Çocuklarınıza en faydalı olacak puzzle seçeneklerini inceleyerek aradığınızı bulabilirsiniz.

Diğer Eğitici Oyuncaklar

Puzlle’ın yanı sıra çocukların oyuncakları eğitici bir yapıda olmalıdır. Silah ya da tablet gibi tercihlere nazaran çocukları daha iyi yönlendirmek gerekir. Bu onların büyürken nasıl bir kafa yapısına olabileceklerini belirler. Bruder oyuncaklar alarak ya da legolara yönlendirerek kaliteli oyuncaklarla büyümelerini sağlayabilirsiniz. Bu oyuncaklar belli bir konsepte dayandırılarak üretilirler. Bu oyuncaklar sayesinde çocuklar, biçerdöver, damperli kamyon, boldozer, çekici gibi araçları küçük yaşta tanırlar. Bu da gelecekteki hayatlarında daha iyi ayrım yapabilmelerini sağlar. Bu tarz seçimlerle çocuğunuzun geleceğini daha iyi çizebilirsiniz.

Çocuğunuz Eğlenirken Öğrensin

Tıpkı bruderler gibi, pilsan oyuncak çeşitleri de çocukların ilerideki hayatlarında görecekleri araçları önceden görmelerini sağlar. İtfaiye kamyonu, iş makinesi gibi seçenekler tam da çocuklarınız için geliştirilmiştir. Rengârenk seçenekleri inceleyerek, kaliteli oyuncakları çocuklarınızla tanıştırma imkânı bulabilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı