Ekonomi

Qua Granite paylarının halka arzı

Qua Granite Hayal Yapı ve Ürünleri Sanayi Ticaret A.Ş paylarının halka arzına ilişkin bildirim yapıldı.

Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:

”Şirketimizin %1,71 oranında pay sahibi olduğu girişim şirketi Qua Granite Hayal Yapı ve Ürünleri Sanayi Ticaret A.Ş’nin sermayesinin 105.000.000 TL’den 120.000.000 TL’ye çıkarılması nedeniyle artırılacak 15.000.000 TL ve mevcut hakim ortağın sahip olduğu 9.000.000 TL olmak üzere toplam 24.000.000 TL nominal değerli paylarının halka arzına ilişkin olarak izahnamenin onaylanması ve şirket paylarının Borsa İstanbul Yıldız Pazar’da işlem görebilmesi için yapılan başvuruyu takiben, SPK tarafından izahname ve tasarruf sahiplerine satış duyurusu onaylanmış olup, şirket paylarının 31 Mart – 1 Nisan 2021 tarihlerinde 16,46 TL fiyatla borsada satış yöntemiyle halka arzı için gerekli duyurular KAP’ta ilan edilmiştir. Halka arza ilişkin dokümanlar aynı zamanda şirketin ve halka arza aracılık eden İnfo Yatırım’ın https://www.qua.com.tr/ ve www.infoyatirim.com internet sitelerinde de yer almaktadır.”

Hibya Haber Ajansı

Etiketler

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı