Teknoloji

Rekabetin dozunu arttıran yeni Zula Mobile güncellemesi yayında

Ocak ayında cep telefonlarına girmesinin ardından Zula severlerden tam not alan Zula Mobile için rekabeti ve oyun keyfini daha yükseğe taşıyan v0.15 güncellemesi yayınlandı. Oyuncunun istediği haritayı indirmesi, arkadaş önerisi ve profil görüntüleme, oyundan kaçana ELO cezası dahil pek çok yenilik, bu üçüncü büyük güncelleme ile oyuna dahil edildi.

InGame Group’un geliştirici ekibi, yayınlandıktan sonra kısa sürede sadece Türkiye’de 3 milyondan fazla indirilen Zula Mobile oyununu mükemmelleştirmek için aralıksız çalışmaya devam ediyor. Oyun optimizasyonu ve hata düzeltmelerine v0.15 güncellemesinde getirilen yenilikler, oyun deneyimini yükselterek Zula severleri memnun edecek. Zula Mobile’ın Beta süreci boyunca oyuna yeni içerikler eklenmeye ve geliştirmelere devam edilecek.

Oyuncular oynayacakları haritayı istedikleri zaman indirebilecek

v0.15 güncellemesinin detaylarına gelince, Zula severlerin oyunu daha hızlı indirebilmeleri için Zula Mobile dosya boyutunun azaltılması en önemli yeniliklerden biri. Oyunu ilk kez indirenler, sadece Gemi Haritası’nı oynayabilecek. Diğer haritaları oynamak isteyenler ise istedikleri haritayı daha sonra indirebilecek. Ayrıca oyuncular harita indirme işlemini istediği zaman duraklatıp farklı bir zamanda tek bir tıkla devam ettirebilecek.

Takım halinde maça girmek isteyen oyuncuların arama yapmak istediği haritayı indirmiş olmaları gerekirken, haritayı indirmemiş olan takım üyesine indirme isteği gelecek.

Arayüzün de yenilendiği güncelleme ile, Gelişmiş Ateş Modu’nda, ADS seçiliyken oyuncu nişan alarak ateş edebilirken, “Nişan Almadan Ateş” özelliğini seçince silahını kullanmaya devam edebilecek.

Karakter Filtresi ve Profil Görüntüleme

Oyuna yeni eklenen karakter filtresi ile Zula ve Gladyo karakterlerini filtre oluşturarak ayırt edebilme imkanı var. Arkadaş ekleme sayfasında artık arkadaş önerileri bulacak Zula severler, bu sayfada son maçlarda birlikte oynadıkları oyuncuları da görebilecek ve buradan istediği oyuncuları listeye ekleyerek yeni oyun arkadaşları edinebilecek.

Oyundan Kaçana ELO Cezası

Zula Mobile’da maç bitmeden takımını yarı yolda bırakmanın artık bir cezası var. Maç tamamlanmadığı halde oyundan çıkan oyuncu belli bir miktar ELO kaybedilecek.

Test aşamasında olan Ödüllü Video Sistemi ise oyuncuya günlük ödüllerde daha fazla ödül kazanmak için isteğe bağlı kısa bir video izleme olanağı veriyor. Aynı zamanda silah yükseltmelerinde daha az ZMP harcamak için de kullanılabilecek bu sistem, test aşamasında olduğu için dönem dönem kapatılabilir ve tekrar açılabilir olacak.

Başka bir çok küçük değişiklik ile geliştirilen Zula Mobile’da, bazı hata düzeltmeleri de yapıldı.

Zula Mobile için detaylı bilgi almak isteyenler, https://zulamobile.com ve Zula Mobile sosyal medya hesaplarını takip ederek tüm gelişmelerden haberdar olabiliyor.

Hibya Haber Ajansı

Etiketler

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı