Sponsorlu Bağlantılar

Sağlıklı Yaşam Önerileri

Sağlıklı Yaşam Önerileri

Doğru bilgiler ışığında her kategoride farklı bilgiler ile hizmet anlayışı ve sosyal sorumluluğu geniş yelpazesi ile sizlere hizmet sunan bir site. Özellikle şifalı bitkiler ile sağlıklı yaşam önerileri veren araştırmalarla kişilerin sağlıklarına yönelik her türlü konuda bilgilendirme yapılmakta. Kilo problemi olanlar için diyet listeleri, hamile olan anne adayları için gebelikle alakalı bilgiler, yemek tarifleri hemen hemen aradığınız her konu üzerinde bilgi sahibi olabileceğiniz bir site.

Sağlıklı Yaşam

Sağlıklı yaşam denilince düzenli ve dikkatli beslen ve spor öncelikler arasında. Hazırlanan 1 ayda sağlıklı beslenme programı ile kişilerin hayatlarında düzenli gelişmeler gözle görülebilir. Bire bir uymak ve zararlı besinlerden kaçınmak en doğru çözüm olarak karşımıza çıkar.

Sabır Otu

Sağlıklı yaşam denilince şifalı bitkiler ve organik besinler akla gelmekte. Sabır otu isimli şifalı bitki özellikle cilt tahrişlerine ve ufak yaralara iyi gelmektedir. Bir diğer şifalı bitki olan boynuzlu ciğer otu çiçeklerinden sapına varıncaya kadar birçok derde derman olur.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı