Sponsorlu Bağlantılar

Semih Çetinbaş, Hostragons’u Daha İleriye Götürüyor

Hostragons sitesinde, web sitesi kurmak isteyenler için gerekli tüm hizmetleri müşterileri ile paylaşan bir firmadır. Hızlıca bir şekilde web sitesi sahibi olmak isteyenlerin ihtiyacınızı dakikalar içinde çözen bir firmadır.

 

Siber Güvenliğiniz ve Semih Çetinbaş

Semih Çetinbaş, web sitesi yazılımları ve siber güvenliği konusunda Hostragons firması ile eş güdümlü çalışmalar yapan bir web tasarımcısıdır.

Web Sitesi Nasıl Kurulur?

Web sitesini kendiniz veya şirketiniz için kurabilirsiniz. Fakat web sitesi kurmanız için 3 temel unsura sahip olmanız gerekir.

1-Domain

2-Hosting

3-Cms

Hosragons firması işte bu 3 temel unsuru sizler için sağlayan bir firmadır.

Domain

Web sitenizin adı ve adresi domaindir.

Hosting

Sitenizin sürekli olarak yayında olmasını sağlayan alt yapıdır.

Csm

Web sitenizin içerik yönetim sistemine verilen addır. Ve ziyaretçilerinize sunacağınız içeriklerin hepsini bünyesinde bulundurur.

Site Kur Paketleri

Hostragons firmasının sitesinde yer alan Site Kur paketleri ile web siteniz için gerekli olan domain, hosting ve cms ihtiyacınızı kolaylıkla sağlarsınız. Ve tek tıkla web sitenizi güvenli bir şekilde hızlıca kurmuş olursunuz.

Kaynak: https://www.hostragons.com/ucretsiz-free-hosting/

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı