Ekonomi

Senkron Güvenlik’in bağlı ortaklığından yeni iş sözleşmesi

Senkron Güvenlik ve İletişim Sistemleri A.Ş’nin bağlı ortaklığı 2410 CONSTRUCTIONS D.O.O. firması ile iş sözleşmesi imzaladı.

Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:

”Şirketimiz bağlı ortaklığı Senkron Bina Teknolojileri A.Ş ile 2410 CONSTRUCTIONS D.O.O. firması arasında Montenegro/Karadağ’da yapımı devam eden Lotus Residence projesine ait elektronik güvenlik sistemleri, açık alan seslendirme sistemleri, kapalı devre TV ve video analiz kayıt sistemleri, ev otomasyonu sistemleri, yangın ihbar sistemleri, fiber optik çevre güvenlik sistemleri, AG/OG elektrik alt ve üst yapı sistemleri ile inşaat yapım işlerine dair ticari sözleşme 710.000 avro bedel üzerinden sözleşme imzalanmıştır. İşin tamamlanma süresi 6 aydır. İşin kapsamı mühendislik, ekipman, cihaz, malzeme temini, fiziksel ve elektriksel montajlar ile çalışır durumda devreye alma yapım işleridir.”

Hibya Haber Ajansı

Etiketler

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı