Gündem

Şerit LED Ürünleri

Şerit LED

Şerit LED yapışkan bir yüzeye sahip olması ile birlikte iletken ürünlerdir. LED ampuller yan yana dizilerek şerit halini almaktadır. Kullanım alanı açısından da oldukça geniştir. Birçok alanda özellikle dekoratif olarak kullanımı tercih edilmektedir. Elbette dekoratif olmasının yanı sıra aydınlatma işlevini de rahatlıkla karşılayabilmektedir. Her iki amaç içinde sıklıkla tercih edilmektedir.

Şerit LED ürünlerin avantajları arasında tasarruflu olması da yer almaktadır. Hem ortamını loş bir şekilde aydınlatır iken işlerinizi kolaylık ile tamamlayabilir hem de tasarruf edebilirsiniz. Nerede kullanmak istediğinize bağlı olarak değişen Volt seçenekleri bulunmaktadır. Sizde kullanmak istediğiniz ortama uygun olacak şekilde dilediğiniz aydınlatma gücüne sahip olan bir şerit LED sahibi olabilirsiniz.

Şerit LED Seçenekleri

EDSON Aydınlatma Dünyam içinde bulunan şerit LED seçenekleri arasında beyaz olduğu gibi renkli seçeneklerde bulunmaktadır. Mavi, kırmızı, yeşil, günışığı renklerini bulabileceğiniz gibi Neon renklerde bulabilirsiniz. Üstelik bu seçenekler arasında bakır ürünler de bulunmaktadır. İç mekân LED seçenekleri ile ortamı oldukça hoş bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Şerit Led mutfak, merdiven, oda, masa gibi birçok farklı alanda kullanılabilmektedir. Kullanıldığı her alanda aydınlatma konusunda oldukça işe yaradığı gibi aynı zamanda çokta şık bir görünüme sahip olmasını sağlamaktadır. Sizde evinizde istediğiniz alana şerit LED uygulamasını yaparak farklı bir ortam oluşturabilirsiniz. Sizde farklı renk seçenekleri arasından hemen seçiminizi yaparak uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu