Sponsorlu Bağlantılar

Sertleşme Kesin Çözüm Tedavisi

Sertleşme Kesin Çözüm Tedavisi

Erkekler için en çok karşılaşılan sorunlardan biri olan sertleşme sorununa dair sertleşmeye kesin çözüm sunuluyor. Tamamen alanında uzman doktorlar tarafından yapılan ve vücut dışından uygulanan şok dalga tedavisi olarak bilinen bu tedavi ile sertleşme sorunları kısa sürede ortadan kalkmaya devam ediyor. Profesyonel bir tedavi yöntemi olan eswt tedavisi Extracorporeal Shock Wave Therapy olarak açılım gösteriyor.

Sertleşme Kesin Çözüm Tedavi Yöntemleri Nelerdir?

Sertleşme en çok karşılaşılan sorunlardan birisidir ve hem erkekleri hem de kadınları çok mutsuz eden bir durumdur. Bu durumda meydana penis kırılması belirti gibi semptomlarda gelebilir.

Hem erkeklerin cinsel anlamda sağlıklı bir ilişkiye devam edebilmesi hem de partnerlerini mutlu edebilmesi için eswt tedavisine başvuru yapılabilir.

Penisin tam anlamıyla sertleşmesi için birçok cinsel uyaran gönderilmesine rağmen peniste sertlik meydana gelmiyorsa, cinsel birleşmeler hem sağlık açısından hem de zevk açısından ne yazık ki hüsranla sonuçlanır.

Hüsran dolu cinsel birleşmelerden uzak durmak için bu tedavi yöntemine başvuru yapabilirsiniz. Bu alanda sorunu olan erkekler tarafından sertleşmeye kesin çözüm olarak başvuru yapılabilir ve kısa süre içerisinde sertleşme sorununa veda ederek daha güzel cinsel birleşmeler yaşayabilirsiniz.

 

Penis Protezi Nedir?

Son dönemlerde oldukça popüler hale gelen ve penıs kırılması belirti ya da buna benzer durumlar meydana geldiğinde başvurulan ilk yöntemler arasında penis protezi kullanımı yer alıyor. Tamamen alanında uzman doktorlar tarafından uygulanmakta olan protez penis, diğer bir adıyla mutluluk çubuğu olarak da bilinir ve adlandırılır. Oldukça güvenilir bir penis tedavisi olan protez penis, peniste sertleşme sorunu yaşayan erkekler tarafından oldukça sık bir şekilde tercih ediliyor. Aynı zamanda yapay penis yerleştirme olarak da bilinen bir işlemdir.

Penis Kırılması Belirtileri

Penisler, erekte olmamış durumdayken çok küçük ve yumuşak bir organ olarak görülür. Ancak penislerin iç kısmında kıkırdak yapılı bir kemik kısmı bulunur ve bu kısmın varlığı penis erekte olduğu zaman ortaya çıkar. Penis erekte durumdayken yanlış bir hareket sonucunda ya da zorlama sonucunda kırılma meydana gelebilir ve bu durum gerçek anlamda ciddi bir durumdur ve ömür boyu peniste sertleşme sorunu meydana gelir.

ESWT Tedavi Yöntemleri

En çok tercih edilen penis kırılması tedavi yöntemleri arasında eswt yöntemi yer alıyor. Tek başına bir tedavi olarak uygulanan bu yöntem ile vücuda dışarıdan şok dalga veriliyor ve protez penis takılması sağlanıyor. Yapay bir penis, vücuda uzman doktorlar tarafından en uygun şekilde monte ediliyor. Üç parçalı şekilde ya da tek parçalı şekilde takılan protez penislere doktorlarla birlikte hastaları beraber karar veriyorlar. Hem fizyolojik açıdan hem de psikolojik açıdan oldukça önemli bir tedavi yöntemidir.

Eswt Tedavisi Fiyatları

Mutluluk çubuğu olarak ya da protez penis olarak bilinen bu tedavi yöntemi en çok tercih edilen penis tedavileri arasında yer alıyor. Erkeklerde sertleşme problemi meydana geldiği takdirde, uzun ömürlü bir şekilde bu durumdan kurtulmak için eswt tedavisi tercih edilebilir. Vücuda dışarıdan şok dalgalar verilerek, penis protezin vücuda uyum sağlamasına olanak sağlanır. Tamamen sağlığa uygun ve güvenilir bir yöntem olan eswt tedavisinin fiyatları da oldukça makuldür.

Her geçen gün daha popüler olmaya devam eden ve erkekler için de bir umut kaynağı haline gelen eswt tedavisi fiyatları açısından da oldukça uygundur ve peniste kırılma meydana gelen ya da sertleşme sorunu yaşayan erkekler için bu tedavi yöntemi uygulanır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı