Sponsorlu Bağlantılar

Son Dakika Güncel Gazete Haberi

Son Dakika Güncel Gazete Haberi

Son Mühür sitesinde Türkiye’den ve Dünyadan yaşanmış olaylar ve son dakika gelişmeleri aktarılmaktadır. Aktarılan bu haberlerde okuyucular için hem video galeri hem de foto galeri bulunmakta ve okuyucular haberlerle ilgili fotoğraflara ve videolara erişim sağlayabilmektedir.

Kategoriler

Sitede haberleri ve son dakika gelişmelerini takip edebilmek için farklı kategoriler de bulunmaktadır. Bu kategoriler eğitim, sağlık, siyaset, politika, çevre, teknoloji, kültür-sanat, asayiş, güvenlik, magazin, gündem, yerel yönetimler, iş dünyası olarak sınıflandırılmıştır. Dileyen kişiler bu kategorilerden ilgi alanı olan bir kategori seçerek haber okuyabilme ve bilgi alabilme imkanına sahiptir.

Sayfalar

Sitede son dakika güncel gazete haberi okumak isteyen kişiler için farklı sayfalar da bulunmaktadır. Bu sayfalar Google Play Services, Ana Sayfa, Firebase Analytics ve Admob sayfalarıdır. İsteyen kişiler bu sitede bulunan sayfalardan haberlere erişerek bilgi alabilme imkanına sahiptir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı