Sponsorlu Bağlantılar

Sosyal Medya Hizmetleri

Sosyal Medya Hizmetleri

Sosyal medya hesaplarını kullanmaya başlayanlar, kısa sürede takipçi sayılarının artmasını istemektedir. Crovu.com sitesi vermiş olduğu hizmetleri ile tüm sosyal medya ağları ile ilgili çeşitli paket seçenekleri sunuyor. Crovu sektörün güvenilir firmasıdır ve uygun fiyat seçenekleri ile hizmet vermektedir. Sosyal medya hesaplarını kullananlar ınstagram durduruldu gibi sorunları için de bilgi alabiliyor.

Youtube Hizmetleri

Youtube, dünya genelinde en çok video paylaşımı yapılan platformdur. Youtube hesabı açarak video paylaşımı yapanlar, videolarının daha fazla kişi tarafından izlenmesini istemektedir. Youtube izlenme al paketleri ile her kullanıcının, izlenmesini istediği video için farklı sayılardan oluşan paket sunuyorlar. Youtube izlenme satın alma yolları siteyi ziyaret edenlere gösteriliyor ve satın almaları sağlanıyor.

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı