Gündem

Sosyal yaşam ve alışverişin kalbi ‘Cevahirkolik’lerle atıyor

Moda ve teknolojinin son trendlerini sıkı sıkıya takip eden, alışverişi zevkle yapan ve hayatının bir parçası haline getiren, mağazaların yerini gözü kapalı bulan ve tüm bunları yaparken de hoş vakit geçirmeyi amaç edinenler İstanbul Cevahir’in kendine çeken dünyasıyla birer “Cevahirkolik”e dönüşüyor. 

Yeniden normalleşmeyle birlikte şehrin en çok ziyaret edilen noktalarından biri olan İstanbul Cevahir, tüm ziyaretçilerini ortak bir paydada buluşturuyor. Birbirinden ünlü markaları ve sosyal yaşamın çekici yönünü yeniden keşfetmek için İstanbul Cevahir’in yolunu tutan tüm Cevahirkolik’ler farklı bir dünyanın kapılarından içeri girip tüm günlerini eğlence dolu bir deneyime dönüştürüyor. Her yeni sezonun giyim trendlerinin peşinden giden moda tutkunları, yeni tatlar keşfetmek isteyenler, sevdikleriyle en keyifli anlarını eğlenceli bir ortamda geçirmek isteyenler ve her indirimden faydalanmanın yollarını arayanların Cevahirkolik’e dönüşmesi yeni bir akım oluşturuyor. 

Özgür Bir Yaşam Biçimi: “Cevahirkolik”

Türkiye’nin en eğlenceli alışveriş merkezi olarak 6 kata yayılan 300’e yakın markası ve 2500 araç kapasiteli kapalı otoparkıyla ziyaretçilerine kusursuz bir alışveriş deneyimi sunan İstanbul Cevahir, tutkunlarıyla alışverişe yeni bir boyut kazandırıyor. Alışveriş yapmayı günlük bir rutin olarak gören Cevahirkolik’ler her yer aydınlıkken girdiği İstanbul Cevahir’den hava karardığında çıkıyor. Dijitalleşmeye rağmen sosyalleşmeye önem veren ve birlikte vakit geçirme özlemini gidermek isteyen Cevahirkolik’ler de en özel buluşmalarını İstanbul Cevahir’de gerçekleştiriyor. İndirimlerin izinden giden, kovalayan; kendini bulduğu renkli ve ışıltılı dünyanın içinde küçük unutkanlıkları da yaşayan Cevahirkolik’ler en özgür duyguları İstanbul Cevahir’de yaşıyor.  

Hibya Haber Ajansı

Etiketler

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı