Sponsorlu Bağlantılar

Spor Gündemi

Spor Gündemi

Site spor alanındaki güncel gelişmeleri okuyucularla buluşturan bir haber sitesi olarak hizmet veriyor. Sitede spor haberleri yanında ülkemizden ve dünyadan farklı gelişmelerde sunuluyor. Sporun farklı türlerinden haberler ve güncel gelişmeler okuyucularla buluşturuluyor. Sitede futbol, basketbol, Formula 1, MotoGP gibi çok çeşitli spor dallarından gelişmeler bulunuyor.

Spor Haberleri

Ülkemizdeki ve dünyadaki spor gündemi hakkındaki her şey site aracılığıyla okuyuculara sunuluyor. Haberler sitenin kullanışlı tasarımıyla okuyucuların kolay ulaşmasını sağlayacak şekilde yayınlanıyor. Spor severlerin merakla beklediği son dakika haberlerine siteden ulaşılabiliyor. Sitede spor hakkında önemli isimlerin köşe yazılarına da yer veriliyor. Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray haberleri yanında tüm spor takımları hakkında güncel haberlere siteden ulaşılabiliyor.

Spor haberlerinin yanında ülkemizden ve dünyadan ekonomi, siyaset gibi alanlardaki son gelişmelerde okuyuculara sunuluyor. Sitenin foto galeri ve videolar sayfalarından takımların fotoğraflarına ve videolu haberlere ulaşmak mümkün oluyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı