Sponsorlu Bağlantılar

Tarih Kolik Nedir?

Tarih Kolik Nedir?

Tarih kolik, kullanıcılarına tarih hakkında doğru bilgi vermeyi düstur edinmiş bir web sitesidir. Tarih, çok fazla kişi tarafından dile getirildiğinde ve yazıldığında birçok yanlışlarla dolu olabilmektedir. Bazı zamanlar, kişilerin kafasını karıştıran çeşitli bilgiler internet ortamında yayınlanabilmektedir. Tarih kolik ise bu yanlış bilinen doğruları sitesinde paylaşarak asıl doğruyu, okuyucularına vermeye çalışmaktadır. Tarih çok geniş ve ucu açık bir alandır. Bir okyanus olduğunu düşündüğünüzde aslında tarihin çok derin ve sonu görünmeyen bir okyanus olduğunu fark edersiniz. Tarih kolik, tarih hakkında olan bilgilerinizi pekiştirecek ve bunu da sıkmadan ve sıkılmadan yapmanızı sağlayacak eğlenceli bir site tasarımı ile sizlere sunmaktadır.

Derin Bir Okyanus

Tarih derin bir okyanustur. Bu okyanusta boğulmamak ise sizin elinizdedir. Birçok yanlış bilgi bu günün şartlarında doğru kabul edilebilmektedir. Bu bilgilerin yayılmasını önlemek amacı ile doğruların aktarılması sağlanmalıdır. Tarih’teki doğru bilgileri aktaracak bir web sitesi arıyorsanız o site; ‘Tarih Kolik’ sitesidir. Tarih kolik, tarihin neredeyse her alanında kullanıcılarını bilgilendirmeyi amaçlamaktadır.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı