![](https://tekilhaber.com/wp-content/uploads/2023/10/tarzanlarin-avrupa-macerasina-sayili-gunler-kaldi-kNKh3ZaL.jpg)
Tarzanların Avrupa macerasına sayılı günler kaldı
BURSA (İGFA) – Potanın Tarzanları, 4-5 Ekim tarihlerinde oynayacağı FIBA Europe Cup eleme turu maçlarının hazırlıklarını Başantrenör Ahmet Kandemir yönetiminde yaptığı antrenmanla sürdürdü.
Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol takımının Avrupa Kupası macerasına sayılı günler kaldı.
Yeşil-beyazlı takım, 4 Ekim Çarşamba günü Litvanya temsilcisi Nevezis, 5 Ekim Perşembe günü de Porto ile oynayacağı maçın hazırlıklarını Başantrenör Ahmet Kandemir yönetiminde yaptığı antrenmanla devam etti. Sezona sıkı bir giriş yapan ve ilk hafta Bahçeşehir Kolejini 90-88 mağlup ederek BSL’ye başlayan Tarzanlar’da takımın motivasyonunun üst düzey olduğu görüldü.