Ekonomi

Tek-Art İnşaat’ta yönetim kurulu görev değişikliği

Tek-Art İnşaat Ticaret Turizm Sanayi ve Yatırımlar A.Ş’de yönetim kurulu görev değişikliği yapıldı.

Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklamada, şunlar aktarıldı:

”Vaki müraacatı ile yönetim kurulu üyeliğinden istifasını talep eden, şirketimizin Bağımsız Yönetim Kurulu üyelerinden olan Aslan Dede’nin (Aynı Zamanda Denetimden Sorumlu Komite Başkanı, Kurumsal Yönetim Komitesi Başkanı, Riskin Erken Saptanması Komitesi Başkanı) istifası kabul edilmişti.  
Görevinden ayrılan Dede’nin yerine Türk Ticaret Kanunu’nun 363. maddesi uyarınca ilk genel kurul toplantısında onaylanmak üzere Lemi Çelik’in Bağımsız Yönetim Kurulu üyesi (Aynı Zamanda Denetimden Sorumlu Komite Başkanı, Kurumsal Yönetim Komitesi Başkanı, Riskin Erken Saptanması Komitesi Başkanı) ve Akif Uluç’un Bağımsız Yönetim Kurulu üyesi (Aynı Zamanda Demetimden Sorumlu Komite üyesi, Kurumsal Yönetim Komitesi üyesi, Riskin Erken Saptanması Komitesi üyesi) olarak seçilmesine oy birliği ile karar verilmiştir.”

Hibya Haber Ajansı

Etiketler
Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı