Sponsorlu Bağlantılar

Test Çöz Kendini Geliştir

Test Çöz Kendini Geliştir

İnternet birçok konuda kaynak siteler sunuyor. Ek gelir için, evde iş fikirleri 2020 konusunda aramalar yapanlar, nasıl istedikleri içeriklere ulaşabiliyorlar ise, öğrenciler de ihtiyaç duydukları içeriklere ulaşıyorlar. Öğrenciler, fen matematik, Türkçe, İngilizce dersleri için konu anlatımlı testleri, sitede buluyor. Müfredata uygun testler sayesinde, öğrenci, unuttuklarını hatırlıyor, bilmediklerini de öğreniyor. Öğrenci, evinin rahatlığında, ücretsiz olarak test çöz hizmeti sunan siteden kolaylıkla yararlanıyor.

Sınav Hazırlama

Siteden, 5,6,7 ve 8. sınıf öğrencileri faydalanıyor. Buna ek olarak, internetten para kazanma 2020 araması yapan öğretmenler de siteden faydalanabiliyorlar. Öğretmen, sitede yer alan sınav hazırlama modülü sayesinde, özgün sorular arasından seçmeler yaparak, kolaylıkla sınav soruları hazırlıyor.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı