Sponsorlu Bağlantılar

Tiny House – Trainer Tiny House Modelleri Fiyatları

Tiny House – Trainer Tiny House Modelleri Fiyatları

Tiny house Türkiye konaklama ihtiyaçlarında müşterilerimiz tarafından tercih edilen yeni nesil minimal ev konseptlerinden başında gelir. Ekonomik anlamda tasarruf etme fikriyle ortaya çıkmış taşınabilir minik evler büyük evlere oranla çok daha az masraflıdır. Doğayla uyumlu malzemelerden üretilen tiny house evler, düşük enerji giderleri ve pratik kullanımı nedeniyle giderek yaygınlaşmaya başlamıştır.

Doğanın en güzel manzaralarına ev sahipliği yapan yerlerde küçük mobil evler rahatlıkla taşınabilip sabitlenebilmektedir. 3 – 4 kişinin içerisinde rahatça yaşam sürdüğü evler ortalama 30 metrekare olabilmektedir. Tiny house Türkiye konaklama ve turizm hizmet sektörlerinde son yıllarda kullanılmaya başlayan pratik bir çözümdür. Çevre dostu malzemelerden üretilen tiny house evler tekerlekli modelleriyle rahatça kurulur ve kaldırılır.

Ruhsatlı bir araç olarak kabul edilen bu yaşam alanları imar izni sorunu olmadan kendi plakasıyla farklı arsa veya arazilerde sorunsuz bir yaşam alanı anlamında ideal seçeneklerden biridir. Tiny house Türkiye konaklama tasarımlarıyla ilgili daha fazla bilgiye ihtiyaç duyduğunuzda deneyimli firmamızla irtibata geçerek uzmanlarımızdan öneri alabilirsiniz.

Kaynak: https://www.trainertinyhouse.com

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı