Sponsorlu Bağlantılar

TMC etiketiyle ilk singlenı yayınlayan Sanatçı Umut Ahmet Beceren “Eski Serseri” isimli yeni çalışmasıyla müzikseverlerle tekrar buluşuyor

Umut Ahmet Beceren

TMC etiketiyle ilk singlenı yayınlayan Sanatçı Umut Ahmet Beceren “Eski Serseri” isimli yeni çalışmasıyla müzikseverlerle tekrar buluşuyor. Sanatçının ilk single olan ve 2017 yılında yayınlanan “Gece Mavisi” Türkiye’nin önde gelen müzisyenlerini bir araya getirmişti.

İlk çalışmasında ayrılık temalı şarkılar yerine kavuşma anının hüznünü ve sevincini işleyerek başarılı çalışmaya imza atan Sanatçı Umut Ahmet Beceren; Derya Türkan, Göksun Çavdar, Caner Güneysu, Eylem Pelit, Udi Yıldıran Güz, Behsat Boran gibi isimlerle birlikte çalıştı. İsmet Taşçeşme’nin aranjörlüğünde tamamlanan single  Bahçekat Ses Kayıt Stüdyosunda kaydedilip yayınlanmıştı. Yine miskte Serkan Ayman, mastering de ise Emre Kıral’ın görev aldığı çalışma 2017 yılında dinleyiciyle buluşmuştu.

Gerçek yaşamda bir kesit sunan şarkıya H.Mücahit Pehlivan yönetmenliğinde klip çekilerek Umut Ahmet Beceren’in eşi ve müzisyen dostlarına da rol verilmişti. Beste yarışmalarından ödülleri bulunan sanatçı,  İrfan Özata’nın iki şarkısının söz yazarı ve bestesiyle de bilinmektedir.

Sanatçı Umut Ahmet Beceren 2020 yılında “Eski Serseri” adlı çıkardığı şarkısıyla tekrar müzik severlerle buluşuyor. Genç kitleye hitap eden sanatçının amacı ise popüler kültürün kalıplarının dışına çıkmak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı