Gündem

Türkiye’nin En İyi Jakuzi Üretim Şirketleri

Türkiye’nin En İyi Jakuzi Üretim Şirketleri

 

Tekzen jakuzi müşterilerini en özel hizmetlerini sunmaktadır. Türkiye’de bulunan geniş satış ağının faydalarından bir tanesi de müşterilerinin ihtiyaçları olan jakuzileri mağazalarda görerek ve hakkındaki bilgileri işin uzmanlarından öğrenerek kendileri için en uygun olan jakuzi modelleri seçebilmeleridir. Birbirinden farklı markaları bünyesinde buluşturan firmamız bu sayede müşterilerimize en iyi Jakuzi seçeneklerini sunabilmektedir.

 

Jakuzi

 

Atlas Jakuzi, Küvet, Compact Sistem, Sauna ve Banyo dolaplarının sektör lideri olma yolunda ve mümkün olan en uygun fiyat ve/veya Türkiye standartlarının üzerinde ve en yüksek kalite ile tüketiciye ulaştırma gayretindedir. Atlas Jakuzi kişisel ya da kurumsal olarak her zevke her bütçesel olarak cevap verebilecek ürün yelpazesini müşterilerinin beğenisine arz etmektedir. Atlas Jakuzi 2010 yılından bu yana son kullanıcı ve/veya tüketiciye çok daha kolay ulaşabilmek için www.atlasjakuzi.com internet sitesi üzerinden kesintisiz satış yaparak müşteri ağını ulusal ve uluslararası genişletmiştir. Jakuzi sektöründe müşterilerimiz adına uygun ödeme koşulları ve güvenilir hizmeti ile anlık ihtiyaçlarına daha kolay elde etmelerini sağlamak adına için 2010 yılında bu zamana profesyonel E-Ticaret sistemine geçiş yapmıştır.

 

Prestij Banyo olarak İstanbul ve Kocaeli bölgelerinde bulunan müşterilerimize montaj hizmeti de sağlamaktayız. Müşterilerimizin bu hizmetimizden yararlanabilmeleri için öncelikle randevu almaları gerekmektedir. Montaj gününün müşterilerimiz tarafından ertelenmesi durumunda ise firmamız ile ortak olarak başka bir gün için randevu tarihi oluşturulur.  Montaj ile ilgili müşterilerimizin dikkat etmesi gereken konulardan birisi de satın almış oldukları jakuzinin yerleştireceği bölgenin ve alt yapısının hazırlanmış olmasıdır.

 

Jakuzi Modelleri

 

Jakuzi Dünyası olarak müşterilerimize sadece jakuzi modelleri konusunda değil jakuzilerinin yedek parçaları konusunda da hizmet vermekteyiz. Sadece jakuzi ve duş ürünleri üzerinde profesyonelleşen firmamız müşterilerine bu konuda piyasadaki en iyi hizmetlerden birini sunmaktadır. Müşterilerimizin bir jakuziden beklediği tüm teknik donanımları farklı seçenekler ile sunan firmamız aynı zamanda piyasanın en iyi fiyatlarını da müşterileri ile buluşturmaktadır.

 

Yapies Banyo olarak müşterilerimize tüm jakuzi modellerinde hizmet vermekteyiz. Farklı jakuzi modellerini bünyemizde toplamamızdan dolayı müşterilerimizin her türlü jakuzi isteğini anında karşılamaktayız. Jakuzi modellerimizin içerisinde SPA jakuzi, tek kişilik jakuzi, bebek jakuzileri, bahçe jakuzileri ve teras jakuzileri bulunmaktadır. Bu modellerimizin yanında her bir modelimizin farklı ebatları da bulunmaktadır. Bu sayede müşterilerimiz banyoları ya da dış mekanları için en uyun olan jakuzi ebatlarına ulaşabilmektedir.

 

Jakuzi Fiyatları

 

Yapi Manya hem bireysel hem de kurumsal müşteriler ile çalışan firmamız, sizlere her zaman en iyi Jakuzi fiyatları sunmak için ürünlerini çeşitlendirmektedir. Sürekli olarak yeni modelleri kataloglarımıza ekleyerek müşterilerimizin değişen ve artan isteklerini en iyi şekilde karşılamaktayız. Bunların yanında jakuzi modellerimizde farklı jakuzi sistemleri seçeneklerini de müşterilerimize sunmaktayız. Müşterilerimize bu kadar geniş bir alanda hizmet etmemizin en büyük getirisi ise her geçen gün artan müşteri memnuniyetleri olmaktadır.

 

Kaynak: Jakuzi Nedir?

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı