Sponsorlu Bağlantılar

Uluslararası Akredite Vegan Kuruluşu

Uluslararası Akredite Vegan Kuruluşu

 

Giderek yaygınlaşan vegan anlayışı için doğru ürünlerin tespiti ve üretim zincirlerinin kontrol edilmesi amacıyla kurulan V-Mark, diğer bir kuruluş amacı olarak tüketiciye gerçek ürünlerin sunulmasını hedefliyor. Bu doğrultuda vegan belgelendirme hizmeti sunan kuruluş, birçok farklı sektörde faaliyet gösteriyor.

 

Sizin de hizmetlerini ve vegan belgesi standartlarını rahatlıkla görüntüleyebileceği bir İnternet sitesine de sahip olan kuruluş, aynı site üzerinden ürün başvurularını da alıyor. Eğer sizin de vegan amaçlı bir ürününüz varsa ve bunu belgeleyerek tüketiciye güven vermek istiyorsanız, kuruluşun belgelendirme hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

 

Kuruluşun Sağladığı Sertifikalar Ne İşe Yarıyor?

 

Gerçek vegan ürünler için vegan sertifikası veren kuruluş, bu sertifika ile üreticinin ürününü resmi şekilde belgeliyor ve tüketicinin aklındaki soru işaretlerinden kurtularak doğru ürüne ulaşmasını sağlıyor. Bu da hem üreticinin kazancında artışa, hem de tüketicinin doğru ürünü seçmesinde kolaylığa neden oluyor.

 

Bu doğrultuda birçok sektörde hizmet veren kuruluş, tamamen akredite olduğu ve uluslararası olduğu için hizmetlerini şeffaf ve güvenilir bir şekilde veriyor. Bu da kuruluşun, diğer vegan kuruluşlarından bir adım önde olmasına ve daha fazla güven toplamasına yol açıyor.

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı