Sağlık

Van Prefabrik Firmaları

Prefabrik yapılar, her geçen gün daha fazla yaygınlaşmaktadır. Prefabrik evlerin artmasıyla birlikte prefabrik projeler yapan firmalar da artış göstermektedir. Van ilinde yaşayan ve van prefabrik firmaları araştırması yapan bireylerin pek çok farklı seçeneği bulunmaktadır. Ancak fiyat, kalite, uzmanlık gibi hususlar göz önünde bulundurulduğu zaman VandaVilla firmasının ön plana çıktığı görülmektedir.

VandaVilla, 30 yılı aşkın bir süredir alanında uzman mimar, mühendis ve üretim ekibiyle çalışmaktadır. Ayrıca projelerin anahtar teslim hale getirilmesi için Fırat Boru, DemirDöküm, Artema, Winsa gibi köklü firmalar ile işbirlikleri yapılmaktadır. Bu sayede müşterilerimiz oldukça kaliteli, dayanıklı ve uzun ömürlü yapılara kolayca sahip olabilmektedir.

Prefabrik Yapıların Sunduğu Avantajlar

Prefabrik evlerin avantajları oldukça fazladır. VandaVilla tarafından sunulan prefabrik projeler, 60 yıl ömür garantisi sunmaktadır. Böylelikle uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde prefabrik evinizi kullanabilmeniz mümkündür. Türkiye’nin en gelişmiş prefabrik yapı sistemini kullanan ekibimiz, betonarme evlere kıyasla %60 daha fazla ses ve ısı yalıtımı sunmaktadır. Ayrıca sanılanın aksine prefabrik yapılar deprem gibi afetlere dayanıklı olacak şekilde üretilmekte ve güvenli bir yaşam alanı oluşturmaktadır.

Prefabrik evlerde yaşama hayalini çok daha uygun fiyata ve en hızlı şekilde gerçekleştirmek isteyen bireyler, bölge seçimi yaptıktan sonra kolayca ekibimizle iletişime geçebilmekte, ihtiyaç ve isteklerini bizlere ilettikten sonra istediği eve kısa bir sürede sahip olabilmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu