Sponsorlu Bağlantılar

Vaser Liposuction

Vaser Liposuction

Kilo almak en hızlı şekilde sonuç veren durumlar arasında yer alırken, kilo vermek ve bu esnada vücudu şekle sokmak da vaser liposuction olarak adlandırılıyor. Kısaca Vaser Lipo olarak da bilinen ve hem kadınlar hem de erkekler tarafından tercih edilen bu uygulama sayesinde vücutta yer alan fazla kilolardan ve yağlardan kurtulmaya başlıyorsunuz. Oldukça pratik bir şekilde yapılmakta olan ve uzun süre kalıcı bir şekilde vücudunuzun forma girmesini sağlayan bu uygulama alanında uzman olan estetik doktorları tarafından yapılıyor. Vücutta bölgesel olarak birçok yağ bulunabilir. Bunun sebepleri arasında ise dengesiz ve düzensiz beslenme, fazla karbonhidrat ve yağ tüketimine yer verme, düzenli bir şekilde spor ve egzersiz yapmama gibi sebepler yer alabilir. Bu sebepleri hayatınızdan atamıyor ve bir an önce fazlalık yağlardan kurtulmak istiyorsanız, siz de vaser liposuction yaptırabilirsiniz.

Vaser Liposuction Nedir?

Kilo verebilmek ve vücuttaki yağlardan kurtulabilmek için hayata geçirilen pek çok doğal ve yapay yöntem vardır. Ancak bazı kişilerin vücutları ve metabolizması bu yöntemleri kaldırmayabilir ya da herhangi bir etki göstermeyebilir. Sizler de biran önce vücudunuzda yer alan yağlardan bölgesel ve genel olarak kurtulmak için tercihinizi vaser liposuction işleminden yana kullanabilirsiniz. Bu uygulama ağrısız ve acısız şekilde yapılır ve tamamen alanında uzman olan kişiler tarafından uygulanır. Anestezi yöntemi kullanılarak hisleri kaybedilen bölgelerden yağ çekme işlemi başlar. Böylece sizler de hem sağlıklı bir biçimde hem de oldukça fiziki açıdan uygun bir şekile yağlarınızdan kurtulmaya başlarsınız.

Vaser Liposuction Nasıl Uygulanır?

Vücudun belirli bölgelerindeki yağlardan kurtulma işlemi olarak adlandırılan vaser liposuction uygulaması anestezi yöntemi kullanılarak uygulanır. Bu teknik sayesinde karın bölgesi, sırt bölgesi, bacak bölgesi ve basen bölgesi gibi fazla yağ içeren bölgelere anestezi veriliyor. Böylelikle hasta vaser liposuction uygulaması boyunca hiçbir ağrı ve sızıya maruz kalmadan ve canının yandığını hissetmeden derhal yağlarından kurtulmaya başlıyor. Hastanın istek ve ihtiyacına göre bölgesel anestezi uygulanabilir. Ancak genel anestezi hastanın psikolojik ve fiziksel açıdan sağlığını koruyabilmek için her zaman daha önemlidir ve gereklidir. Bu nedenle bu işlemin genel anestezi altına yapılması da doktorlar tarafından daha uygun görülür.

Vaser Liposuction Sonrası İyileşme Çabuk Gerçekleşir Mi?

Vaser liposuction uygulamasında sık bir şekilde ve oldukça yoğun bir şekilde yağların dokusuna işlem yapılır. Yağların dağıtılması ve yağların alınması işlemi olarak da adlandırılan vaser liposuction ile sizler de bu yağlara elvede diyebilirsiniz. Bu operasyon sonrasında ise iyileşme süreci erkeklerde de kadınlarda da oldukça hızlı bir şekilde gerçekleşiyor. İşlem yapılan bölgelerde kararma, morarma, kızarma, şişme ya da kanama gibi durumlar hafif seyirde karşınıza çıkabilir. Ancak bu görüntüler tamamen iyileşmeye yönelik görüntülerdir. Normal hayatınıza da yaklaşık 3 gün içerisinde dönüş yapabilirsiniz.

Vaser Liposuction Hangi Mevsimlerde Uygulanabilir?

Her mevsim uygulanmakta olan birçok estetik işlem mevcuttur. Ancak bölgesel olan bazı işlemlerin bazı mevsimlerde özellikle yapılabildiği ya da yapılamadığı durumlar söz konusu olabiliyor. Fazla yağlarından kurtulmak ve vücudunu forma sokmak isteyenler için lipo tedavisi mutlaka başvurulması gereken yöntemlerden birisidir. Burada devreye giren cihazlar sayesinde ve uygulanan genel anestezi sayesinde hiçbir ağrı veya acı hissetmeden derhal işleminizin kısa sürede yapıldığını görebilirsiniz. Hem sağlıklı bir şekilde hayatınıza devam edebilmek hem de son derece fit bir vücuda sahip olabilmek için vaser liposuction uygulamasını her mevsim ayırt etmeden rahatlıkla yaptırabilirsiniz.

https://alicemalyilmaz.com/vaser-liposuction/ ß hakkında bilgi için hemen sitemizi ziyaret edin.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı