Sponsorlu Bağlantılar

Web Tasarım Unsurları

Web Tasarım Unsurları

Girne web tasarım alanında hizmete ihtiyacınız olduğunda sizlere en kaliteli hizmet sunulmaktadır. Aynı şekilde Lefkoşa web tasarım ile ilgili hizmete ihtiyacınız bulunduğunda sizlere en kaliteli hizmet verilmektedir.

Web Tasarımda Önemli Nottalar

Düzen: Tasarım aşamasında kullanılacak grafik ve bununla birlikte metinler belli seviyede olması gerekmektedir.

Renk: Girne E- ticaret benzeri bir site yapıldığında kullanıcıyı yormayacak bir renk seçilmesi gerekmektedir. Aynı zamanda ticaret iştahını artırması beklenir.

Grafikler: fotoğraf, logo, clipart veya bunlarla birlikte grafikler veya simgeler tam ve doğru bir şekilde kullanılması gerekmektedir. Bu web tasarım anlamında oldukça önemlidir.

Fontlar: Çeşitli yazı karakterleri tasarımın kalitesini daha fazla artırmaktadır.

İçerik: tasarımı içerisinde bulunmakta olan içeriklerin özgün olması gerekmektedir. Her hangi bir şekilde kopya olması durumunda tüm işlem tam tersi bir şekilde etki gösterecektir.

Bu hususlara tam olarak riayet edilmesi durumunda siteniz tam anlamıyla istenilen sonucu elde etmenizi sağlayacaktır. İçinize sinen kaliteli bir olacaktır.

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı