Sponsorlu Bağlantılar

Windows Ürünleri Bize Neler Sunar?

Windows Ürünleri Bize Neler Sunar?

Geçtiğimiz Haziran yılında piyasaya sürülmüş olan Windows 10 tanıtımında bir Windows 10 lisans anahtarı ve Microsoft hesabı arasında bağlantı oluşturmak için ayarlanmış olup lisans ayrıcalıklarını da beraberinde kullanıcılarına sundu. Bu yeni gelen özellikle birlikte, Windows her yıl yapmış olduğu güncellemeleriyle Windows 10’u piyasaya sürdü.

Windows 10 etkinleştirmek için yükleme sırasında oluşturuşmuş ve Windows’un yüklendiği donanım üzerinden bağlandırılan eşsiz bir yükleme ID’si üzerine kuruluyor. Bu eşsiz ID kullanıcılar üzerinden olmayıp, direkt sistemin donanımına bağlanmasıyla, Windows 10’u aynı sistem donanımına tekrar yüklediğinizde otomatik olarak aktif edilmesi gerekiyor. Soft ixir aracılığıyla bu özelliklerden uygun bir fiyata yararlanabileceksiniz.

Office Yazılımı

Office yazılımı kullanıcılar arasında en popüler Microsoft ürünlerinden biridir. Kişisel veya profesyonel bilgisayarlarımızdan yaptığımız çeşitli işlemlerin bel kemiğidir. Microsoft Office 2019 lisans kullanıcıları için hazır olup yeni sürümleriyle ve gelişmiş güvenlik hizmetleriyle kullanıma hazır hale geldi.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı