Yaşar Türk ‘Odak Noktası’na konuk oldu… MHP bu dönem şahlanışa geçecek

BURSA (İGFA) – MHP Bursa 1. Bölge 3. sıra adayı Yaşar Türk, İGF TV ve Herkes Duysun TV’nin ortak yayınında Odak Noktası programına konuk oldu.

Türk, moderatörlüğünü Merve Özdemir Çevik’in yaptığı programda İGF Genel Başkanı ve Herkes Duysun Genel Yayın Yönetmeni Mesut Demir’in sorularını yanıtladı.

ANKETLER HAVADA UÇUŞUYOR AMA… GERÇEK ANKET SANDIKTA!

Yapılan saha çalışmalarında gözlemledikleri konuları dile getiren Yaşar Türk, MHP’nin topluma, ülke sorunlarını çözecek bir söylemle sahada olduklarını anlattı. Pozitif duygularla karşılaştıklarını belirten Türk, “Vatandaşımız bizlere ‘Siz bu ülkenin çimentosusunuz’ diyorlar. Ciddi teveccüh var. Saha gerçekten şu anda bizim adımıza inanın çok güzel. Anketler şu anda hava uçuşuyor ama gerçek anket sandıkta olacaktır” diye konuştu.

“DAĞA DA OVAYA DA SAHİP ÇIKIYORUZ

MHP’nin tarım, turizm ve ulaşım projelerini de değerlendiren Yaşar Türk, Bursa’nın dağ yöresi için yol ve ulaşım sorununun bir an önce çözülmesinin önemine vurgu yaptı. MHP’nin hem dağa, hem de ovaya sahip çıktığını ifade eden Türk, “Bizim öncelikle bölgemizde doğal bir yaşam alanı var. En büyük sorun tünel ve yol sorunu. Kalkınma için Orhaneli, Harmancık ve Keles arasında yol açarak bir hayvancılık alanı oluşturulabilir, sanayi sitesi kurulabilir” dedi.

“MHP; BU DÖNEM ŞAHLANIŞA GEÇECEK VE BİZİM YÜZÜMÜZÜ GÜLDÜRECEK”

14 Mayıs’ta herkesin kendi sandığına sahip çıkması gerektiğini savunan Yaşar Türk, “Bu dönem MHP, bizi şahlanışa geçirerek, bizim yüzümüzü güldürecek. Ve bu yüzümüzü güldürecek vatandaşlar olacak. Bursa’dan en az 5 milletvekili çıkaracağız. MHP’nin muhakkak üst sıralarda olması gerektiğini belirten seçmenimiz var. Sandıkları patlatacağız. Bu seçim var oluşla yok oluş arasında bir seçim olacak. Bölgenin de, Bursa’nın da bize sahip çıkacağını düşünüyorum” diye konuştu.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
canlı casino siteleri
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 -