Sponsorlu Bağlantılar

Yükseltilmiş Döşeme

Yükseltilmiş Döşeme

İnşaat sektörünün çalışma alanlarına giren zemin yükseltme işlemleri için firmanın yükseltilmiş döşeme ürünlerini güvenle kullanabilirsiniz. Teknik kadrosu son derece verimli ve alanında yetişmiş elemanlardan oluşan firmanın yükseltilmiş döşemelikleri her yaşam alanına uygun.

Firmanın Ürünleri

Firmanın ürünleri arasında pvc kaplama, epoksi kaplama ve çocuklara özel antibakteriyel kaplama, karo halı kaplama ürünleri üretilir. Renk, desen ve model çeşitleri bulunan yükseltilmiş zemin döşemelerinin montaj işlemlerinde de gerekli desteği sağlayan firma ülke geneline satış yapıyor.

Firma ayrıca ürünlerin yapıştırıcı malzemelerinin de satışını yapıyor. Firmanın zemin döşeme ürün görsellerini görmek ve sipariş vermek için firmanın ilgili internet adresi 7/24 hizmet veriyor. Banka, okul, otel, hastane ve diğer yaşam alanlarında kullanılmak üzere üretilen ürünler garanti kapsamındadır.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı