Sponsorlu Bağlantılar

Yüzde Yüz Etkili Buzlu Lazer Epilasyon

Yüzde Yüz Etkili Buzlu Lazer Epilasyon

Tüylerden kurtulmanın pek çok yolu vardır. Ancak, gelişen teknoloji, en konforlu yöntemlerin ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Bu alanda kullanılan buz lazer epilasyon istenmeyen tüyleri tamamen yok etmesi, aynı zamanda konforlu bir yöntem olmasıyla öne çıkıyor. Bu yöntemde, lazer epilasyon uygulanan bölgenin, buz yardımıyla ağrımasının önüne geçiliyor. Bu sebeple, yöntem oldukça popülerdir.

Microblading Uygulaması

Kadınlar, kaşlarının görünümünü son derece önemserler. Kaşların zamanla seyrelmesi ve kaş modasının değişmesi kadınları microblading yaptırmaya yönlendiriyor. Bu uygulamayla, kaşlar %100 doğal ve canlı bir forma kavuşuyor. Uzmanlar tarafından yapılan, Ataköy microblading oldukça iyi sonuçlar veriyor. Merkez, her biri alanında yetkin uzmanlarla kalıcı makyaj gibi, epilasyon gibi, birçok konuda hizmet sunuyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı